Hakkımızda

Uyar Şirketler Grubu'nun Bir İştiraki Olan Kartonsa, Müşterilerine Ambalaj Çatısı Altında Hizmet, Güven Ve Çözüm Üretmeyi Kendisine İlke Edinen, Müşteri Memnuniyeti İle Sektörde Türkiye Ve Uluslararası Platformda Zirveye Aday Bir Firmadır.

Vizyon : Müşterilerimize geri dönüşüm, kağıt ve ahşap ambalajda en iyi çözümleri sunmak için tutkuyla çalışırız.
Misyon : Değerli hammaddelerin geri kazanımını ve müşterilerimizin tedarik süreç optimizasyonunu sağlarız.
• Müşteri beklentilerini aşan, ileri teknoloji kağıt ve ahşap ambalaj üretimi yaparız.
• Müşterilerimizin tedarik zinciri ihtiyaçları için yenilikçi ve rekabetçi ambalaj çözümleri sunarız.
• Ürünlerimizde kaliteyi ilke ediniriz.

ÜRÜNLERİMİZ

Heavyduty Packages: İster yeni, ister geri dönüştürülmüş veya özel yapım ahşap paletler, ahşap kargo sandığı, ahşap ihracat sandığı vb ihtiyacınız olan yüksek kaliteli ürünleri sağlayabilir. 10.000 metrekarelik tesisimizde geniş bir ahşap palet yelpazesine sahibiz ve size çok kısa sürede uygun fiyatlı, sürdürülebilir nakliye çözümleri sunabiliriz.

Avatar

ISIL İŞLEM GÖRMÜŞ AHŞAP PALETLER VE KASALAR

Ahşap paletlerimiz ile eşyalarınızı A noktasından B noktasına güvenle taşıyın. Yüksek yük taşıma kapasitesine sahip son derece sağlam paletlerimiz, sizin ihtiyacınız olan boyutlara göre özel olarak üretilebilir.

Avatar

KASALAR AHŞAP KASALAR VE KUTULAR

İhtiyacınız olan ahşap sandık türü ne olursa olsun, Heavyduty Packages'da buna sahibiz. Özel nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel tasarım kutular ve sandıklar yapabiliriz.

ÜRÜNLERİMİZ

DEĞER ÜRETİYORUZ

İŞLETMEMİZİN ÖNCELİKLİ HEDEFİ

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üreterek, müşterilermize en iyi hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımız sürdürerek, ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak yenilemeyi kendimize bir ödev olarak görmekteyiz.

ÜRETİM TESİSİ

Adres: Güneş Mah. Kocaman Cad. No:25 Lüleburgaz/Kırklareli